supracare logo_pcg mail phone tick svg svg2 svg3 svg5 svg6 svg7 svg8 svg9 svg10 svg11 svg12 svg13

O itCraft S.C.

O itCraft S.C.

itCraft to spółka technologiczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Oferują sprawdzone rozwiązania z zakresu dedykowanych aplikacji.
Współpracują z wiodącymi klientami, wspierając ich w osiąganiu celów statutowych i wypełnianiu ich misji.
Ich kompetencje od 8 lat pomagają wdrażać nowoczesne rozwiązania.

itCraft jest firmą o globalnym zasięgu

itCraft to firma tworząca aplikacje mobilne, założona w roku 2010. Dostarcza rozwiązania skrojone na miarę i dopasowane do wymagań klienta. Dzięki unikalnemu podejściu do tworzenia aplikacji, itCraft dowozi 100% swoich projektów.

Do tej pory ukończyli ponad 130 projektów dla ponad 50 klientów z całego świata. Aktualnie, itCraft zatrudnia ponad 30 programistów Java, iOS oraz Android, projektantów UI/UX oraz PMów. itCraft jest także oficjalnym partnerem Google Cloud Platform.

Partnerstwo technologiczne

Długoletnie doświadczenie (8 lat na rynku IT, pod marką itCraft od 2010 r.) pozwoliło firmie itCraft uczestniczyć w realizacji prestiżowych rozwiązań dla szerokiego spektrum Klientów począwszy od ośrodków opieki długoterminowej, na dużych bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach telekomunikacyjnych kończąc.

Podstawową wartością realizacji itCraft jest zadowolenie Klienta oraz szybka reakcja na zmieniające się potrzeby.

Firma itCraft dostarcza wsparcia technologicznego dla oprogramowania SupraCare.

 

O itCraft

itCraft to spółka technologiczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Długoletnie doświadczenie (7 lat na rynku IT, pod marką itCraft od 2010 r.) pozwoliło firmie itCraft uczestniczyć w realizacji prestiżowych rozwiązań dla szerokiego spektrum Klientów począwszy od ośrodków opieki długoterminowej, na dużych bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach telekomunikacyjnych kończąc.

Podstawową wartością realizacji itCraft jest zadowolenie Klienta oraz szybka reakcja na zmieniające się potrzeby.

Firma itCraft dostarcza wsparcia technologicznego dla oprogramowania SupraCare.

itCraft