supracare logo_pcg mail phone tick svg svg2 svg3 svg5 svg6 svg7 svg8 svg9 svg10 svg11 svg12 svg13

Efekty wdrożenia SupraCare prezentowane na XIV Samorządowym Forum Kapitału i Finansów

Dobiegły końca dwa dni debat podczas XIV Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. W ramach konferencji tematycznej „Jakość życia seniorów – innowacyjne działania samorządów” o wdrożeniu i efektach korzystania z systemu SupraCare opowiadali nasi klienci.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie od lat stanowiące platformę wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i biznesu. Czternasta edycja Forum to ponad 60 paneli i debat, które złożyły się na 10 konferencji tematycznych, w tym konferencję nt. jakości życia seniorów, podczas której rozmawiano również o nowoczesnych rozwiązaniach i oprogramowaniu dla opieki długoterminowej. Na spotkaniu tej rangi nie mogło zabraknąć SupraCare – a kto lepiej opowie o systemie niż jego użytkownicy!

Dyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawa – Pan Tomasz Pactwa przedstawił efekty wdrożenia systemu SupraCare oraz korzyści płynące z wykorzystywania nowoczesnych technologii do zarządzania placówkami opieki długoterminowej, w tym poprawę efektywności i przejrzystości w systemie opieki. Paweł Rojewski z DPS Syrena z dużym ciepłem opowiadał o wdrożeniu, jak zmieniło na plus życie mieszkańców i pracowników, mimo początkowego naturalnego oporu przed zmianą.

Było nam niezmiernie miło słuchać, jak obaj prelegenci podkreślali nie tylko usprawnienie działań, ale przede wszystkim czynnik ludzki: pozytywny wpływ wdrożonych rozwiązań na relacje z podopiecznymi i efektywniejsze wykorzystanie czasu personelu umożliwiające poprawę jakości opieki nad mieszkańcami.